Elektrické nářadí

§          Hobby (domácí kutil) – aku nářadí, brusky (excentrické, pásové, úhlové, vibrační, víceúčelové), vysavače, horní frézky, lasery, měřiče vzdálenosti, lokalizační přístroje, hoblíky, stříkací pistole, vrtací kladiva, příklepové vrtačky, pily (ocasky, kmitací,ruční okružní), stacionární nářadí, sponkovačky (elektrické i aku), aku šroubováky, horkovzdušné pistole.

§          Profi (řemeslníci /průmysl) - Modré elektrické nářadí Bosch pro profesionály nabízí optimální techniku, výkon a praktické vlastnosti pro snadnou a efektivní práci. Moderní technika, použitá při konstrukci a vývoji, je přitom zárukou nejvyšší kvality. Je zde aku nářadí  (14,4 V, 18 V, 24 V), vrtací kladiva, šroubováky, hoblíky, svítilny, pily, nůžky,     utahováky, vrtačky, brusky, rádio s nabíječkou. Dále vrtačky (příklepové, úhlové), míchačky, stojan na vrtačku, šroubováky (montážní, speciální, momentové), rázové utahováky, kladiva(vrtací, sekací, bourací), diamantová technika, brusky (vibrační, excentrické, delta, pásové i ruční hoblíky) a nástroje na obrábění kovů (leštičky, nůžky, závitořezy, prostřihovače), frézky, pily (kmitací ruční, řetězové, ocasky a na pěnové hmoty), stacionární nářadí, měřící přístroje (lasery, detektory, úhloměry, vodováhy), odsávací systémy, horkovzdušné a lepící pistole.

§          Zahrada – aku zahradní nářadí (nůžky na trávu, na živé ploty, aku sekačky i strunové), drtiče, provzdušňovače trávníku, sekačky (rotační, strunové), řetězové pily, vysokotlaké čističe, zahradní vozíky.

§          Příslušenství – pro vrtací nástroje, diamantové vrtání, děrovky, sekací nástroje, vysavače, brusky, nůž z tvrdokovu, dláta, tmel, hoblíky, frézky, aku články, nabíječky, rychlonabíječky, meziadaptér, příslušenství pro vzduchový kompresor, nůžky, prostřihovače, příslušenství k lepícím a pájecím pistolím, spony, hřeby, jehly do sponkovaček a ruční úderové sponkovačky, kufry, nivelace, měření sklonu a úhlů aj.

 
 
 
 
Design © Peter Kousal 2002